konwerter monoblock BlueLine JSR122

kliknij aby powiększyć
kliknij aby powiększyć

kliknij aby powiększyć
kliknij aby powiększyć

kliknij aby powiększyć
kliknij aby powiększyć

[ kod produktu: 1250 ]
Zobacz cenę w sklepie

Konwerter Single Monoblock Blue-Line to komplet dwóch konwerterów typu Uniwersal oraz przełącznika DiSEqC połączonych w całość w jednej obudowie, z jednym wyjściem na przyłącze kabla satelitarnego do tunera; przeznaczony jest do zestawów na dwie satelity (typowo Astra i Hotbird); współpracuje zarówno z tunerami cyfrowymi jak i analogowymi wyposażonymi w sygnał DiSEqC; zaletą rozwiązania jest łatwy montaż bez dodatkowych komplikacji takich jak konieczność wzajemnego ustawiania konwerterów, mocowania dodatkowych uchwytów i dodatkowych kabli.
Sposób montażu konwertera monoblock - należy umieścić lewy promiennik, patrząc od strony [czapek] w uchwycie anteny satelitarnej. Antenę prosze ustawić na satelitę Hot Bird. Po prawej stronie znajdzie się [zezujący] promiennik na Astrę. Czasem może się okazać konieczne skręcenie konwertera czyli lekkie pochylenie w dół części odbierającej Astrę), ale taka regulacja powinna mieć miejsce dopiero po zamonotowaniu konwertera i sprawdzeniu sygnału.
Z uwagi na brak regulacji rozstawu prominników konwertery monoblock stosuje się do czasz o śrdnicy od 75 do 90 cm; monoblok jest prosty w montażu i jest alternatywą dla klasycznego układu odbioru z 2 satelitów, czyli 2 konwerterów pojedynczych, przełącznika diseqc oraz uchwytu zezującego.
Konwerter dostosowany do odbiorników analogowych i cyfrowych FTA i CI w tym nbox recorder Telewizji Nowej Generacji oraz sprzęt HD Cyfry+ i Polsatu Cyfrowego.

Dane techniczne:
model: JSB12;
sterowanie dla komendy Diseqc 1-Hotbird, Diseqc 2-Astra;
pasmo dolne - 10.7-11.7GHz;
pasmo górne - 11.7-12.75GHz;
częstotliwość oscylatora niska 9.75GHz;
częstotliwość oscylatora wysoka 10.60GHz;
częstotliwość wyjściowa dolna 950-1950MHz;
częstotliwość wyjściowa górna 1100-2150MHz;
sygnał przełączający pasma - 22KHz;
sygnał przełączający polaryzację: napięcie DC 14V-18V;
przełączenie konwerterów sygnałem DiSEqC w wersji 1.0, lub wyższy;
współczynnik szumów max. 0.2dB;
wzmocnienie: 50-58dB;
średnica uchwytu - 40mm;

Dodatkowe informacje dotyczące konwerterów i ich parametrów tutaj


Powrót do menu