Uchwyt kablowy UDO-14

kliknij aby powiększyć
kliknij aby powiększyć

kliknij aby powiększyć
kliknij aby powiększyć

[ kod produktu: 2708 ]
Zobacz cenę w sklepie

Uchwyty kablowe dwudzielne odstępowe, typ UDO 14 służą do mocowania przewodów, rurek i kabli o średnicy do 14 mm i przewodów płaskich o szerokości do 14 mm.
Uchwyty posiadają zaczepy pozwalające na łączenie ich w listwy, co umożliwia równoległe układanie przewodów. Konstrukcja uchwytu utrzymuje przewód w określonej dległości od podłoża. Dolna część jest mocowana wkrętem, górna jest zatrzaskiem dociskającym.

Materiał:
Dolna część uchwytu UDO wykonana jest z poliamidu PA6, materiału odpornego na większość substancji stosowanych w technice i występujących w środowisku naturalnym. PA6 jest tworzywem samogasnącym. Może być stosowany w temperaturze od -40oC do +85oC.
Dzięki znakomitym własnościom mechanicznym PA6 jest stosowany jako materiał konstrukcyjny w wielu gałęziach techniki. Górna część UDO wykonana jest również z tworzywa konstrukcyjnego. Jest nim polistyren wysokoudarowy, a specjalne dodatki tzn. stabilizatory ultrafioletu powodują zwiększoną odporność na działanie promieni słonecznych.

Zakres stosowania:
Uchwyt UDO znajduje zastosowanie w pracach elektrycznych w budownictwie.
Konstrukcja ich pozwala utrzymać kabel w określonej odległości od podłoża, dlatego może być z powodzeniem stosowany w instalacjach elektrycznych natynkowych i układanych na drewnie.

Specyfikacja:
typ UDO;
opakowanie zawiera 50 sztuk;
średnica mocowanego elementu do 14mm;
możliwość łączenia elementów równolegle;
mocowane do podłoża na wkręt;
górny element mocowany na zatrzask;
materiał dół - PA6, góra - PS;
kolor czarny;
zakres temperatur użytkowania -40˚C ÷ +85˚C;
zalecana temperatura montażu min. +5˚C;
klasa palności wg. UL94: dół - V2, góra - HB;
wolne od halogenków;


Powrót do menu