Dekoder ADB ITI2849ST NC+ z pakietem Start+ 1m-c

kliknij aby powiększyć
kliknij aby powiększyć

kliknij aby powiększyć
kliknij aby powiększyć

kliknij aby powiększyć
kliknij aby powiększyć

[ kod produktu: 3102 ]
Brak w magazynie

ITI 2849 jest nowoczesnym dekoderem typu combo umożliwiającym odbiór zarówno programów satelitarnych DVB-S2 jak i naziemnych DVB-T. Dzięki temu w jednym urządzeniu mamy pełną ofertę kanałów, które możemy również nagrywać po podłączeniu zewnętrznej pamięci USB (dysk, pendrive).

Duży zestaw gniazd AV znajdujący się na tylnym panelu pozwala na podłączenie dekodera zarówno do starszych telewizorów SD (złącze SCART) jak i nowych HD poprzez cyfrowe złącze HDMI. Do dyspozycji mamy również optyczne wyjście dźwięku SPDIF dla zestawu kina domowego z dźwiękiem przestrzennym Dolby jak również gniazdo Ethernet umożliwiające podłączenie dekodera do domowej sieci i internetu.

W promocyjnej ofercie otrzymują państwo możliwość oglądania ponad 130 kanałów przez pierwszy miesiąc od dnia aktywacji, po tym czasie należy podjąć decyzję czy pozostaje się w ofercie pre-paid (na kartę) lub można podpisać umowę z wieloma możliwościami jej rozszerzenia.

Po wygaśnięciu dostępu do 1-miesięcznego startera „nc+ telewizja na kartę z Pakietem Start+” klient ma możliwość:
- pozostania na pakiecie Start+ z dostępem do 60 kanałów, w tym 20 w jakości HD, na zasadach prepaid (bez zobowiązań) w cenie od 19,99 zł/mc (przy jednorazowym doładowaniu na trzy miesiące) albo
- podpisania umowy na jedną z dedykowanych ofert abonamentowych nc+, z opcjami CANAL+ czy HBO, w cenie od 29,90 zł/mc.Powrót do menu