Obudowa Midi Tower ATX AKD01 to obudowa o wszechstronnych możliwościach, która świetnie sprawdzi się zarówno w przestrzeni firmowej, biurowej, jak również domowej.

Wnętrze obudowy zostało zaprojektowane z dbałością o wysoką wydajność i możliwie jak największą uniwersalność. Umożliwia zastosowanie jednej z czterech rodzajów płyt głównych. Poza Micro ATX, Mini ITX oraz Flex ATX możliwe jest zamontowanie standardowej płyty głównej ATX, co jest dużym atutem pozwalającym na dostosowanie komponentów do rosnących potrzeb lub wymagań użytkownika. Znajdująca się w górnej strefie zewnętrzna zatoka 5.25”, pozwoli na zamontowanie napędu CD/DVD lub nagrywarki. Wewnątrz obudowy dostępne są trzy kieszenie 2.5”, trzy kieszenie 3.5” (konwertowalne do 2.5”) oraz jedna 5.25”, czyli w sumie aż 7 wewnętrznych zatok do montażu dysków. Podstawowy system zarządzania kablami i dostosowane wycięcia wewnątrz obudowy ułatwiają instalację komponentów, a przestronne wnętrze pozwala na montaż długich kart graficznych, nawet do 385 mm.

W celu zapewnienia lepszej wentylacji całości, w obudowie zostały umieszczone dwa miejsca na wentylatory: boczny wentylator o średnicy 12 lub 14 cm oraz tylny o średnicy 12 cm. Maksymalna wysokość chłodzenia procesora wynosi 150 mm. Na froncie umieszczony został panel wyposażony w dwa gniazda USB 2.0, które świetnie sprawdzą się do podłączenia bezprzewodowej myszy, klawiatury, zewnętrznych nośników pamięci czy innych urządzeń peryferyjnych. Tuż obok znajdują się wejścia na słuchawki i mikrofon. Dzięki takiemu umiejscowieniu gniazd, podłączanie sprzętów jest szybkie i wygodne.

Specyfikacja:
Obudowa komputerowa ATX
Format Midi ATX
Obsługiwany format płyty głównej ATX, Micro ATX, Flex ATX, Mini ITX
Zewnętrzne zatoki 5.25" 1 szt
Wewnętrzne zatoki 5.25" 1 szt
Wewnętrzne zatoki 3.5" 3 szt
Wewnętrzne zatoki 2.5" 3 szt
Maksymalna długość karty graficznej 385 mm
Maksymalna wysokość chłodzenia 150 mm
Gniazda USB 2.0 na przednim panelu 2 szt
Gniazdo audio na przednim panelu 1 szt
Gniazdo mikrofonu na przednim panelu 1 szt
Miejsca na karty rozszerzeń 7
System zarządzania kablami Podstawowy
Brak zamontowanego wentylatora
Miejsca na dodatkowe wentylatory 2
- bok: 12/14cm
- tył: 12cm
Brak zasilacza w zestawie
Materiał wykonania: stal ocynkowana galwanicznie, ABS
Kolor czarny
Wymiary (L x W x H) 445 x 190 x 455 mm
Waga netto 2.1 kg
Zgodność z CE


Powrót do menu